LA ROCHE EFFACLAR Duo (+) крем 40ml

879 ден

На акција од: 30.11.2021.
Акцијата завршува на: 31.12.2021.

Се нанесува на цело лице наутро и/или навечер откако ќе ја исчистите кожата со EFFACLAR пенастиот гел.
Одлична подлога за шминка.

1 на лагер

mk_MK