LA ROCHE EFFACLAR Mat крем 40ml

1,170 ден

Нанесете наутро и/или навечер на целото лице. Избегнувајте околу пределот на очите. Одлична подлога за шминка.

1 на лагер

SKU: LRCH-6 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK