LA ROCHE EFFACLAR Duo (+) SPF30 крем 40ml

1,283 ден

Нанесете наутро на целото лице после претходното темелно чистење на кожата со EFFACLAR гелот.

6 на лагер

SKU: LRCH-8 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK