Weleda масло од бреза против целулит 100ml

1,136 ден

Употреба: Користете два пати неделно, во период од четири недели. За одржување на ефектот користете еднаш дневно. Нанесете од маслото со нежни кружни движења на бутовите, колковите и задникот.

3 на лагер

SKU: VLDA-14 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK