Weleda масло за масажа од арника 100ml

944 ден

Употреба: Нанесувајте пред спортски тренинг за да ги релаксира мускулите, и после тренинг за да го намалите и спречите чувството на болка. Користете после туширање кога кожата е топла и порите се отворени.

Нема на лагер

SKU: VLDA-15 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK