Weleda масло за масажа на трудници против стрии 100ml

1,181 ден

Употреба: Користете два или три пати во текот на денот од почетокот на бременоста и за време на периодот на доење, масирајте со нежни кружни движења на кожата на стомакот, градите, задникот и бутовите.

1 на лагер

SKU: VLDA-13 Ктегорија:
mk_MK