Weleda деодорант од цитрус 100ml

813 ден

Употреба: Распрскајте на регијата под пазувите, секојдневно. Се препорачува кај деца во пубертет. Безбеден за употррба за време на бременост и доење.

1 на лагер

SKU: VLDA-16 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK