ESI Tuserbe fluid 2 сируп

441 ден

Како да се користи:
Земете 1 лажица 2-3 пати на ден, по можност помеѓу оброците. Производот може да се зема самостојно или да се разреди во вода, овошен сок, итн… ПАКУВАЊЕ: 180мл.

1 на лагер

SKU: ESIM-79 Ктегорија:
mk_MK