SUNBRELLA ultralight protective colouring cream SPF 50, 40gr

590 ден

Заштита од UVA, UVB, VL и IR зрачење за сите типови на кожа, вклучително и чувствителна кожа. Се препорачува и за кожа со несовршености или промена во пигментацијата. Идеален како база за шминка.

Нема на лагер

SKU: DRMD-17 Категории ,
mk_MK