SUNBRELLA BABY sun protection face cream SPF 50 from the first day of life, 50gr

790 ден

Ефикасна заштита од штетно UVA и UVB зрачење – формулата содржи посебен комплекс на минерални филтри – безбеден за нежната бебешка кожа – формира заштитен филм на површината на кожата за да ја заштити од УВ зрачење.

1 на лагер

SKU: DRMD-18 Категории ,
mk_MK