Silben AS гел

814 ден

УПОТРЕБА: 1 дневно се аплицира, пред спиење, во тенок слој. До целосно излекување. Избегнувајте контакт со околната здрава кожа

Нема на лагер

SKU: SLVS-30 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK