RILASTIL MD 100+

1,521 ден

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Протресете го шишето и аплицирајте еднакво на лице и тело 30 минути пред изложување на сонце. Нанесувајте постојано доволна количина особено во случаи на продолжено изложување.

5 на лагер

SKU: SLVS-28 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK