Sensibio H2O 500ml

1,250.00 ден 937.50 ден

На акција од: 04.04.2021.
Акцијата завршува на: 18.04.2021.

Употреба: Наутро и/или навечер. Со помош на тупфер исчистете го лицето и зоната околу очите. Не се измива.

8 на лагер

mk_MKМакедонски јазик