BIODERMA Sensibio Gel Moussant 200ml

639 ден

Акцијата завршува на: 29.11.2021.

Употреба: Наутро и/или навечер.Навлажнете го лицето. Мала количина од гелот втријте го меѓу дланките и со настанатата пена исчистете го лицето. Исплакнете со вода.

6 на лагер

mk_MK