BIODERMA Sensibio Gel Moussant 200ml

961 ден

Употреба: Наутро и/или навечер.Навлажнете го лицето. Мала количина од гелот втријте го меѓу дланките и со настанатата пена исчистете го лицето. Исплакнете со вода.

3 на лагер

mk_MK