BIODERMA Sensibio DS+ Gel 200ml

691 ден

Акцијата завршува на: 29.11.2021.

Употреба: Нанесете на влажна кожа, исчитете го лицето, а потоа исплакнете темелно. Избегнувајте контакт со очите. Во комбинација со DS+ кремот ги елиминира лушпите и смирува црвенило.

4 на лагер

mk_MK