Dr. Hauschka Sage Mint Deodorant 50ml

718 ден

o Употерба: Нанесете жалфија деодорантот под пазувите. Повторете ја апликацијата ако е потребно.Безбедно за употреба за време на бременост и доење. Се препорачува кај деца во пубертет.

Нема на лагер

SKU: DRHS-27 Ктегорија:
mk_MK