RILASTIL D-CLAR DROPS ДЕПИГМЕНТИРАЧКИ КОНЦЕНТРАТ 30ml

2,365 ден

НАЧИН НА УПОТРЕБА: • 1-2 капки наутро и навечер. • Бидејќи содржи AHA киселини кои ја зголемуваат чувствителноста на кожата се препорачува користење на крема со заштитен фактор.

1 на лагер

mk_MK