RILASTIL D-CLAR CREAM

1,529 ден

НАЧИН НА УПОТРЕБА: • Се нанесува еднаш дневно, наутро. • Пред употреба се протресува. • Одговара за сите типови на кожа и возрасти.

Нема на лагер

SKU: SLVS-26 Ктегорија:
mk_MK