ESI RIGENFORTE OLIO SHAMPOO ENERGIZZANTE 250 ML

395 ден

Како да се користи
Нанесете на влажна коса и нежно емулгирајте; малку пена ќе се создаде благодарение на отсуството на средства за пенење; масажа во кожата и оставете го на 1-2 минути.
Исплакнете со многу млака вода.
Употребата може да биде секојдневно.

Нема на лагер

mk_MK