ESI Rigenforte Energizing Shampoo

335 ден

Како да се користи:
Нанесете на влажна коса и скалпот, нежно масирајте и оставете ја да седи 1 минута. Исплакнете со топла вода. Може да се користи секојдневно.

3 на лагер

mk_MK