PROTECT CIMET ТАБЛЕТИ

284 ден

Помага:

Во одржувањето на нивото на шеќерот во крвта
При отежнато варење, надуеност,грчеви и гасови
Во регулацијата на нивото на холестерол и триглицериди во крвта
За правилно функционирање на имунолошкиот систем и одбрамбената способност

5 на лагер

mk_MK