ESI Propolbaby Сируп

245 ден

Како да се користи:
За деца од 4 до 8 години: 2-3 лажички на ден.
За деца од 8 години или постари: 2 лажици на ден.
ПАКУВАЊЕ: 180гр.

Нема на лагер

mk_MK