АЛКАЛОИД PROCULIN LENS TRAVEL PACK

164 ден

Пластично шише од 100 ml, погодно за патување, со антибактериска кутија за леќи.

Нема на лагер

SKU: ALKA-11 Ктегорија:
mk_MK