АЛКАЛОИД PROCULIN TEARS ADVANCE

235 ден

Пластично повеќедозно шишенце со 10 ml раствор и упатство за пациентот. Без конзерванси

9 на лагер

SKU: ALKA-13 Ктегорија: Ознаки: , , ,
mk_MK