ESI Pid Block Shampoo

445 ден

Како да се користи:
Навлажнете со топла вода. Нанесете на скалпот и масирајте темелно најмалку 3-5 минути; темелно исплакнете

Нема на лагер

SKU: ESIM-62 Ктегорија:
mk_MK