Vitamin – C Eye Mask

110 ден

Начин на употреба:
1. Измијте го лицето и избришете го.
2. Извадете ги падовите од заштитното пакување
3. Аплицирајте ги под очите
4. Оставате ги да делуваат 15 минути

Нема на лагер

SKU: DRVT-14 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK