BIODERMA Photoderm Spray SPF 30 400ml SPF 30/UVA 16

1,875 ден

Употреба: Неколку пати дневно,при изложување на сонце. Нанесете во доловна количина рамномерно. Повторувајте ја постапката почесто, особено после пливање, триење или спортување.

4 на лагер

SKU: BIOD-25 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK