NORMACNE micellar water H2O, 500ml

500 ден

Ја чисти кожата од сите нечистотии и ја отстранува шминката, без да ја дехидрира кожата – микели на естри на масни киселини ги привлекуваат нечистотиите, без потреба претерано да ја триете кожата со памучен чистач, оставајќи ја кожата да се чувствува свежа и чиста.

Нема на лагер

SKU: DRMD-26 Ктегорија:
mk_MK