NORMACNE acne spot treatment, 15ml

500 ден

Видливо намалување на промените настанати од воспалителни акни (флеки, инфилтрации, цисти, пустули, папули, комедони) после првата употреба.

Нема на лагер

SKU: DRMD-32 Ктегорија:
mk_MK