NORMACNE widened pores serum, 30ml

1,060 ден

Видливо ги намалува зголемените пори до 62% (со редовна употреба во текот на 4 недели) – p-Refinyl ја ограничува деформацијата и олабавување на порите со зајакнување на колагенската структура на епидермисот.

Нема на лагер

SKU: DRMD-31 Ктегорија:
mk_MK