Dr.Hauschka Melissa Day Cream 30ml

1,281 ден

o Употреба: Секое утро, после чистење и тонизирање со прочистувачкиот тоникот, нанесете воедначено на лицето и вратот, по желба може и на деколте. Одлична подлога за шминка.

5 на лагер

SKU: DRHS-8 Ктегорија: Ознака:
mk_MK