Dr.Hauschka Quince Day Cream 30ml

1,153 ден

o Употреба: Нанесете на лицето, вратот и деколтето секое утро после чистење и тонизирање. Кремот од дуњи е одлична подлога за шминка.

5 на лагер

SKU: DRHS-7 Ктегорија: Ознака:
mk_MK