MARISOL STERILE 5ML

390 ден

Marisol Sterile и хигиена на носот:

За чистење и навлажнување на слузокожата од носните канали за секојдневна хигиена или во случај на настинка
За одстранување вишокот слуз, нечистотијата и иритирачките материјали од носниот канал и одржување на нормално дишење во случај на затнат нос и зголемена секреција.

Marisol Sterile и хигиена на очните капаци:

За чистење и чување на влажност на очите и очните капаци

Нема на лагер

SKU: ESSN-29 Ктегорија:
mk_MK