Lipikar маслена купка 400 ml

1,106 ден

Под тушот, земете неколку капки на дланката и нанесете на мокра кожа. Во када, ставете 2 до 3 капачиња во водата за бањање. Исплакнете нежно. Исушете без триење.

4 на лагер

SKU: LRCH-21 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK