L-Tryptophan 500 mg / 60 капсули

1,850 ден

Препорака за употреба: Земете 1-2 капсули 2-3 пати дневно на празен стомак, со последната доза пред спиење, или како што ви е препорачано од доктор.

1 на лагер

mk_MK