Junior-vit 30 Tablets

1,010 ден

Деца над 7 години, џвакаат една таблета на ден. Да не го надминувате препорачаниот дневен внес, освен ако не е препорачан од соодветно квалификувано лице.

Овој производ содржи железо кое ако прекумерно се зема, може да биде штетно за многу мали деца. Да се чува надвор од дофат на деца.

1 на лагер

mk_MK