Dr.Hauschka Eye Balm 10ml

1,519 ден

o Употреба: Наутро, после чистење и тонизирање, мала количина од балсамот се распределува помеѓу прстите и нежно се втапкува на подрачјето околу очите почнувајќи од внатрешниот агол на секое око.

1 на лагер

SKU: DRHS-14 Ктегорија: Ознака:
mk_MK