Dr.Hauschka Daily Hydrating Eye Cream 12.5ml

1,496 ден

o Употреба: Наутро, после чистење и тонизирање, мала количина од балсамот се распределува помеѓу прстите и нежно се втапкува на подрачјето околу очите почнувајќи од внатрешниот агол на секое око.

2 на лагер

SKU: DRHS-15 Ктегорија: Ознака:
mk_MK