LA ROCHE Effaclar Duo+ Unifiant Medium 40 ml

1,575 ден

Да се нанесува на целото лице како дневна нега, после чистење со EFFACLAR ГЕЛОТ.

4 на лагер

SKU: LRCH-9 Ктегорија:
mk_MK