LA ROCHE Effaclar гел за чистење лице 200 ml

587 ден

На акција од: 13.09.2021.
Акцијата завршува на: 30.09.2021.

Запенете го гелот помеѓу влажните дланки и нанесете на лицето нежно масирајќи ја кожата. Темелно исплакнете.

4 на лагер

mk_MK