LA ROCHE Effaclar гел за чистење лице 200 ml

1,059 ден

Запенете го гелот помеѓу влажните дланки и нанесете на лицето нежно масирајќи ја кожата. Темелно исплакнете.

1 на лагер

SKU: LRCH-58 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK