ANGIO PREVENTI Micellar water 500ml

480 ден

Ја чисти кожата од сите нечистотии и ја отстранува шминката, оставајќи ја кожата да се чувствува свежа и чиста – мицелите на естри на масни киселини ги привлекуваат нечистотии без потреба да ја триете кожата прекумерно со памучен бришач.

Нема на лагер

SKU: DRMD-1 Ктегорија:
mk_MK