CranProbio 30 Capsules

1,281 ден

Возрасни и деца над 12 години една капсула на ден, како што е препорачано, по можност на празен желудник. Да не се надминува препорачаната дневна доза, освен ако не е поинаку пропишано од соодветно квалификувано лице.

Нема на лагер

SKU: HAID-15 Ктегорија:
mk_MK