CORTINAT крема 75 ml

690 ден

УПОТРЕБА:
Од 0 месеци
Само за надворешна употреба. Нанесете на иритирани места на кожата на телото или лицето и нежно тријте до целосно апсорбирање (2-3 пати на ден или почесто по потреба, во континуитет (без пауза) сė до подобрување на состојбата на кожата).

Нема на лагер

mk_MK