FITOBALM GEL BALSAMICO – 50 ml

357 ден

УПОТРЕБА:
Мала количина од гелот во тенок слој да се нанесе на градите и грбот на детето.
Може да се нанесува повеќе пати во текот на денот (3 до 4 пати дневно)

Нема на лагер

SKU: LGNA-40 Ктегорија:
mk_MK