LA ROCHE Cicaplast Baume B5 40 ml

494 ден

На акција од: 30.11.2021.
Акцијата завршува на: 31.12.2021.

Нанесувајте два пати дневно на претходно исчистена и сува кожа. Може да се нанесува во поголема количина. Може да се нанесува на телото, лицето и усните. Избегнувајте го предел околу очите.

3 на лагер

mk_MK