Calmagzinc 90 Tablets

1,090 ден

За возрасни и деца над 14 години се препорачува 1 до 3 таблети дневно со појадок. Да не се надминува препорачаната дневна доза.

Не содржи квасец, глутен, пченица, соја и млечни состојки. Не содржи вештачки бои, конзерванси и ароми.

1 на лагер

mk_MK