BIODERMA Atoderm Intensive Gel 500ml

1,168 ден

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Се нанесува на претходно намокрена кожа, се трие и потоа темелно плакне.

2 на лагер

SKU: BIOD-4 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK