BIODERMA Atoderm Intensive Gel 200ml

494 ден

Акцијата завршува на: 29.11.2021.

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Се нанесува на претходно намокрена кожа, се трие и потоа темелно плакне.

3 на лагер

mk_MK