BIODERMA Atoderm Intensive Gel 200ml

687 ден

Употреба: Наутро и/или навечер, секојдневно. Се нанесува на претходно намокрена кожа, се трие и потоа темелно плакне.

3 на лагер

SKU: BIOD-5 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK