BIODERMA Atoderm Масло за туширање 200ml

870 ден

Употреба: Нанесете на мокра кожа, потоа исплакнете. За подобри резултати користете и Atoderm емолиентно средство за нега после туширање.

3 на лагер

SKU: BIOD-3 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK