Alpha Lipoic Acid 250 mg

1,465 ден

Возрасни и деца над 12 години, една до две капсули дневно на гладно. Дозата може да се зголеми на две ако е потребно. Не го надминувајте препорачаниот дневен внес, освен ако не ве советува соодветно квалификувано лице.

1 на лагер

mk_MK